Aktualności UMK zaprasza na 17. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki - www.studiatorun.com

top
UMK zaprasza na 17. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki
UMK zaprasza na 17. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki

www.umk.pl, fot. Anna Bielawiec-Osińska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do udziału w 17. Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki, który rozpocznie się już w najbliższy piątek. Wydarzenie potrwa od 21 do 25 kwietnia br., a jego tematyką przewodnią będzie Wisła, co stanowi nawiązanie do obchodzonego w całej Polsce roku Wisły. Od dnia 10 kwietnia trwają zapisy na część imprez festiwalowych, wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.

Program tegorocznej edycji wydarzenia obejmuje 135 atrakcji, takich jak: wykłady, pokazy laboratoryjne i plenerowe, inscenizacje, dyskusje, konkursy, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmowe, wystawy oraz degustacje. Pełen program Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie wydarzenia, a także w formie drukowanej w Centrum Kultury Dwór Artusa oraz Centrum Promocji i Informacji UMK.

Część atrakcji zaplanowanych w ramach 17. edycji wydarzenia objęta jest obowiązkowymi zapisami lub wejściówkami. Elektroniczna rejestracja uczestników została uruchomiona w dniu 10 kwietnia, zaś wydawanie wejściówek odbędzie się 19 kwietnia w Centrum Kultury „Dwór Artusa” (Toruń, Rynek Staromiejski 6)

W dniu 7 kwietnia przeprowadzono konferencję prasową poświęconą 17. Toruńskiemu Festiwalowi Nauki i Sztuki. Spotkanie odbyło się w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, przy udziale przedstawicieli Rady Programowej TFNiS, prorektora UMK dr hab. Mieczysława Kunz, pełnomocnika Rektora UMK ds. promocji dr Moniki Wiśniewskiej, kierownika Centrum Promocji i Informacji UMK, dyrektora Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy Zbigniewa Derkowskiego oraz dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Torunia – Aleksandra Anikowskiego.
Data publikacji: 18.04.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Miesięcznik "Rzeczpospolita" opublikował ranking wydziałów i uczelni ekonomicznych. W najnowszym zestawieniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uplasował się na wysokiej siódmej pozycji.

czytaj więcej >>

UMK wysoko w prestiżowych rankingach

UMK wysoko w prestiżowych rankingach

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu odnotował awans w tegorocznej edycji prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw i zajął wysoką dziewiątą pozycję. Jednocześnie uczelnia potwierdziła swoją renomę po raz kolejny trafiając do zestawienia QS World University Rankings. ...

czytaj więcej >>

WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia, na których kształcenie rozpocznie się od października br. Dla osób, które dokonają rejestracji przed 15 lipca, uczelnia przygotowała szereg specjalnych promocji obejmujących czesne oraz opłatę ...

czytaj więcej >>

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej 2017 na UMK

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej 2017 na UMK

Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu już w najbliższą środę - 7 czerwca br., wypełni się gośćmi tegorocznego Forum Przedsiębiorczości Akademickiej. Wydarzenie organizuje Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK, a jego rozpoczęcie planuje się na godzinę 9:00.

czytaj więcej >>

Fizyka techniczna na UMK wysoko w Rankingu Studiów Inżynierskich

Fizyka techniczna na UMK wysoko w Rankingu Studiów Inżynierskich

Kierunek Fizyka technika prowadzony przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zajął jedną z czołowych pozycji w pierwszej edycji Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017. W swojej kategorii Fizyka techniczna ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy