Aktualności W WSB w Toruniu rusza zimowa rekrutacja na studia! - www.studiatorun.com

top
W WSB w Toruniu rusza zimowa rekrutacja na studia!
W WSB w Toruniu rusza zimowa rekrutacja na studia!

www.wsb.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu rozpoczęła proces rekrutacji na studia rozpoczynające się od semestru letniego. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, inżynierskie oraz uzupełniające magisterskie. Dla kandydatów, którzy dokonają rejestracji przed 15 lutego WSB przygotowała specjalne zniżki na czesne w pierwszym roku studiów oraz wpisowe w wysokości 0 zł.

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu jest nowoczesną uczelnią, która wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną, praktycznymi programami nauczania oraz znakomitą organizacją, pozwalającą studentom na łączenie nauki i pracy. Placówka pozwala na zdobycie dyplomu cenionego na rynku pracy, głównie w zakresie biznesowych profili kształcenia.

Zimowa rekrutacja w WSB w Toruniu obejmuje 11 kierunków kształcenia. Są to: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Design w biznesie, Finanse i rachunkowość, Informatyka w biznesie, Inżynieria zarządzania, Logistyka, Pedagogika, Prawo w biznesie, Psychologia w biznesie, Zarządzanie oraz Turystyka i Rekreacja.

Rejestracja kandydatów na studia w WSB odbywa się online, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane rozpoczęciem kształcenia powinny wypełnić i wysłać elektronicznie specjalny formularz zapisów. Kolejnym etapem jest skompletowanie oraz dostarczenie do uczelni wymaganych dokumentów, jak również dokonanie opłaty wpisowej. Proces kończy się wizytą w Biurze Rekrutacji, gdzie kandydat podpisuje umowę o studia.
Data publikacji: 16.01.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Tydzień Mózgu UMK

Tydzień Mózgu UMK

Wydarzenie “Tydzień Mózgu” zgromadzi w dniach 12-17 marca 2018 r. w Toruniu wybitnych specjalistów z dziedziny neuronauki. Jest to już w trzeci toruński Tydzień, który jest częścią organizowanych na całym świecie wydarzeń mających na celu popularyzację wiedzy na temat mózgu, ...

czytaj więcej >>

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego konkursu ProJuvenes. W gronie laureatów znalazły się Studencka Liga Piętek Piłkarskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Olimpiada Międzywydziałowa „Copernicada”. Nagrody przyznane przez środowisko studenckie zainicjowane przez Parlament ...

czytaj więcej >>

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Ogłoszono laureatów tegorocznego Miejskiego Programu Stypendialnego. 54 studentów kształcących się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika znalazło się w gronie nagrodzonych stypendiami Prezydenta Torunia.

czytaj więcej >>

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu trafił do czołówki zestawienia opracowanego przez Eduniversal Business School. Wydział uplasował się na piątej pozycji wśród polskich szkół biznesu. Jednocześnie jednostka otrzymała trzy Palmy ...

czytaj więcej >>

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Miesięcznik "Rzeczpospolita" opublikował ranking wydziałów i uczelni ekonomicznych. W najnowszym zestawieniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uplasował się na wysokiej siódmej pozycji.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy