Aktualności WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje - www.studiatorun.com

top
WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje
WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

www.wsb.pl/torun

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia, na których kształcenie rozpocznie się od października br. Dla osób, które dokonają rejestracji przed 15 lipca, uczelnia przygotowała szereg specjalnych promocji obejmujących czesne oraz opłatę wpisową.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na rok akademicki 2017/2018 obejmuje studia na kierunkach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Kandydaci, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego przed dniem 15 lipca br. mogą zaoszczędzić nawet 1000 zł. Kwota ta dzielona jest na zniżkę wpisowego (400 zł) oraz zmniejszenie wysokości czesnego w pierwszym roku kształcenia (600 zł).

Osoby ubiegające się o przyjęcie na studia, które są już absolwentami WSB mają szansę obniżenia kosztów nauki aż o 1400 zł, z czego 1000 zł rozliczone zostanie jako zniżka w czesnym w pierwszym roku studiów, zaś 400 zł zmniejszy opłatę wpisową. Dodatkowo cztery kierunki kształcenia są dofinansowane z fundusze EFS. Są to: Design w biznesie, Informatyka w biznesie, Inżynieria zarządzania oraz Turystyka i rekreacja. Wysokość czesnego na wymienionych studiach rozpoczyna się już od 169 zł.

Na studiach I stopnia WSB w Toruniu umożliwia kształcenie w zakresie: Administracji, Bezpieczeństwa wewnętrznego, Designu w biznesie, Finansów i rachunkowości, Informatyki w biznesie, Inżynierii zarządzania, Logistyki, Pedagogiki, Prawa w biznesie, Psychologii w biznesie, Turystyki i rekreacji oraz Zarządzania. W ramach studiów II stopnia uczelnie oferuje kształcenie na kierunku Menedżersko-prawnym, Finansach i rachunkowości oraz Pedagogice (w przygotowaniu).
Data publikacji: 07.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Miesięcznik "Rzeczpospolita" opublikował ranking wydziałów i uczelni ekonomicznych. W najnowszym zestawieniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uplasował się na wysokiej siódmej pozycji.

czytaj więcej >>

UMK wysoko w prestiżowych rankingach

UMK wysoko w prestiżowych rankingach

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu odnotował awans w tegorocznej edycji prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw i zajął wysoką dziewiątą pozycję. Jednocześnie uczelnia potwierdziła swoją renomę po raz kolejny trafiając do zestawienia QS World University Rankings. ...

czytaj więcej >>

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej 2017 na UMK

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej 2017 na UMK

Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu już w najbliższą środę - 7 czerwca br., wypełni się gośćmi tegorocznego Forum Przedsiębiorczości Akademickiej. Wydarzenie organizuje Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK, a jego rozpoczęcie planuje się na godzinę 9:00.

czytaj więcej >>

Fizyka techniczna na UMK wysoko w Rankingu Studiów Inżynierskich

Fizyka techniczna na UMK wysoko w Rankingu Studiów Inżynierskich

Kierunek Fizyka technika prowadzony przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zajął jedną z czołowych pozycji w pierwszej edycji Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017. W swojej kategorii Fizyka techniczna ...

czytaj więcej >>

Bydgoski Festiwal Nauki startuje już 24 maja!

Bydgoski Festiwal Nauki startuje już 24 maja!

Już w najbliższą środę 24 maja br. rozpocznie się VIII Bydgoski Festiwal Nauki. Tegoroczna odsłona wydarzenia obejmować będzie liczne atrakcje humanistyczne, przyrodnicze, społeczne, artystyczne, techniczne, medyczne, a także związane z naukami ścisłymi i o zdrowiu. Największą ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy