Aktualności WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje - www.studiatorun.com

top
WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje
WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

www.wsb.pl/torun

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia, na których kształcenie rozpocznie się od października br. Dla osób, które dokonają rejestracji przed 15 lipca, uczelnia przygotowała szereg specjalnych promocji obejmujących czesne oraz opłatę wpisową.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na rok akademicki 2017/2018 obejmuje studia na kierunkach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Kandydaci, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego przed dniem 15 lipca br. mogą zaoszczędzić nawet 1000 zł. Kwota ta dzielona jest na zniżkę wpisowego (400 zł) oraz zmniejszenie wysokości czesnego w pierwszym roku kształcenia (600 zł).

Osoby ubiegające się o przyjęcie na studia, które są już absolwentami WSB mają szansę obniżenia kosztów nauki aż o 1400 zł, z czego 1000 zł rozliczone zostanie jako zniżka w czesnym w pierwszym roku studiów, zaś 400 zł zmniejszy opłatę wpisową. Dodatkowo cztery kierunki kształcenia są dofinansowane z fundusze EFS. Są to: Design w biznesie, Informatyka w biznesie, Inżynieria zarządzania oraz Turystyka i rekreacja. Wysokość czesnego na wymienionych studiach rozpoczyna się już od 169 zł.

Na studiach I stopnia WSB w Toruniu umożliwia kształcenie w zakresie: Administracji, Bezpieczeństwa wewnętrznego, Designu w biznesie, Finansów i rachunkowości, Informatyki w biznesie, Inżynierii zarządzania, Logistyki, Pedagogiki, Prawa w biznesie, Psychologii w biznesie, Turystyki i rekreacji oraz Zarządzania. W ramach studiów II stopnia uczelnie oferuje kształcenie na kierunku Menedżersko-prawnym, Finansach i rachunkowości oraz Pedagogice (w przygotowaniu).
Data publikacji: 07.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Tydzień Mózgu UMK

Tydzień Mózgu UMK

Wydarzenie “Tydzień Mózgu” zgromadzi w dniach 12-17 marca 2018 r. w Toruniu wybitnych specjalistów z dziedziny neuronauki. Jest to już w trzeci toruński Tydzień, który jest częścią organizowanych na całym świecie wydarzeń mających na celu popularyzację wiedzy na temat mózgu, ...

czytaj więcej >>

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego konkursu ProJuvenes. W gronie laureatów znalazły się Studencka Liga Piętek Piłkarskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Olimpiada Międzywydziałowa „Copernicada”. Nagrody przyznane przez środowisko studenckie zainicjowane przez Parlament ...

czytaj więcej >>

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Ogłoszono laureatów tegorocznego Miejskiego Programu Stypendialnego. 54 studentów kształcących się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika znalazło się w gronie nagrodzonych stypendiami Prezydenta Torunia.

czytaj więcej >>

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu trafił do czołówki zestawienia opracowanego przez Eduniversal Business School. Wydział uplasował się na piątej pozycji wśród polskich szkół biznesu. Jednocześnie jednostka otrzymała trzy Palmy ...

czytaj więcej >>

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Miesięcznik "Rzeczpospolita" opublikował ranking wydziałów i uczelni ekonomicznych. W najnowszym zestawieniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uplasował się na wysokiej siódmej pozycji.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy