Aktualności Wiosenne Drzwi Otwarte Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - www.studiatorun.com

top
Wiosenne Drzwi Otwarte Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Wiosenne Drzwi Otwarte Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

www.umk.pl

Trwa wiosenny cykl Drzwi Otwarty na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W dniu dzisiejszym (7 kwietnia) wydarzenie odbywa się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. W kolejnych dniach na kandydatów na studia czekać będzie Katedra Psychologii oraz Wydział Nauk o Ziemi.

Drzwi Otwarte to inicjatywa organizowana z myślą o osobach planujących rozpoczęcie kształcenia na uczelni. Tegoroczny cykl wydarzeń na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika rozpoczął się 20 marca i zakończy 26 maja. Toruńska uczelnia przygotowała moc atrakcji dla wszystkich osób odwiedzających w tych szczególnych dniach mury poszczególnych wydziałów i jednostek.

W dniu dzisiejszym swoje Drzwi Otwarte prowadzi Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, mieszczący się przy ulicy Gagarina 13a. Kandydaci na studia mogą odwiedzać jednostkę w godzinach od 10:00 do 15:00. Program imprezy obejmuje m.in. przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów komputerowych poświęconych programowi Excel oraz procesowi rekrutacji. Udział w Drzwiach Otwartych pozwoli również na poznanie oferty dydaktycznej Wydziału, rozmowę z obecnymi studentami oraz zwiedzenie gmachu. Ponad to wykładowcy i koła naukowe zorganizują ciekawe warsztaty. Możliwy będzie również udział z wielu atrakcjach, np. studenckiej wersji Milionerów - „WNEiZerzy”.

Drzwi Otwarte w Katedrze Psychologii planowane są na dzień 11 kwietnia, zaś na Wydziale Nauk o Ziemi – na 26 maja 2017 roku. Za nami są już imprezy na: Wydziale Filologicznym (20-21 marca), Wydziale Nauk Historycznych (21-22 marca), Wydziale Chemii (28 marca), Instytucie Archeologii (28 marca), Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (30 marca) oraz w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (4 kwietnia).
Data publikacji: 07.04.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Tydzień Mózgu UMK

Tydzień Mózgu UMK

Wydarzenie “Tydzień Mózgu” zgromadzi w dniach 12-17 marca 2018 r. w Toruniu wybitnych specjalistów z dziedziny neuronauki. Jest to już w trzeci toruński Tydzień, który jest częścią organizowanych na całym świecie wydarzeń mających na celu popularyzację wiedzy na temat mózgu, ...

czytaj więcej >>

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Nagrody dla studenckich inicjatyw UMK

Poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego konkursu ProJuvenes. W gronie laureatów znalazły się Studencka Liga Piętek Piłkarskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Olimpiada Międzywydziałowa „Copernicada”. Nagrody przyznane przez środowisko studenckie zainicjowane przez Parlament ...

czytaj więcej >>

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Studenci UMK w gronie laureatów Miejskiego Programu Stypendialnego

Ogłoszono laureatów tegorocznego Miejskiego Programu Stypendialnego. 54 studentów kształcących się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika znalazło się w gronie nagrodzonych stypendiami Prezydenta Torunia.

czytaj więcej >>

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

UMK w gronie liderów polskich szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu trafił do czołówki zestawienia opracowanego przez Eduniversal Business School. Wydział uplasował się na piątej pozycji wśród polskich szkół biznesu. Jednocześnie jednostka otrzymała trzy Palmy ...

czytaj więcej >>

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK wysoko w rankingu

Miesięcznik "Rzeczpospolita" opublikował ranking wydziałów i uczelni ekonomicznych. W najnowszym zestawieniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu uplasował się na wysokiej siódmej pozycji.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy