Znajdź swoje wymarzone studia w Toruniu

WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację! Do 15 lipca specjalne promocje

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia, na których kształcenie rozpocznie się od października br. Dla osób, które dokonają rejestracji przed 15 lipca, uczelnia przygotowała szereg specjalnych promocji obejmujących czesne oraz opłatę wpisową.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na rok akademicki 2017/2018 obejmuje studia na kierunkach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Kandydaci, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego przed dniem 15 lipca br. mogą zaoszczędzić nawet 1000 zł. Kwota ta dzielona jest na zniżkę wpisowego (400 zł) oraz zmniejszenie wysokości czesnego w pierwszym roku kształcenia (600 zł).

Osoby ubiegające się o przyjęcie na studia, które są już absolwentami WSB mają szansę obniżenia kosztów nauki aż o 1400 zł, z czego 1000 zł rozliczone zostanie jako zniżka w czesnym w pierwszym roku studiów, zaś 400 zł zmniejszy opłatę wpisową. Dodatkowo cztery kierunki kształcenia są dofinansowane z fundusze EFS. Są to: Design w biznesie, Informatyka w biznesie, Inżynieria zarządzania oraz Turystyka i rekreacja. Wysokość czesnego na wymienionych studiach rozpoczyna się już od 169 zł.

Na studiach I stopnia WSB w Toruniu umożliwia kształcenie w zakresie: Administracji, Bezpieczeństwa wewnętrznego, Designu w biznesie, Finansów i rachunkowości, Informatyki w biznesie, Inżynierii zarządzania, Logistyki, Pedagogiki, Prawa w biznesie, Psychologii w biznesie, Turystyki i rekreacji oraz Zarządzania. W ramach studiów II stopnia uczelnie oferuje kształcenie na kierunku Menedżersko-prawnym, Finansach i rachunkowości oraz Pedagogice (w przygotowaniu).

Data publikacji: 07-06-2017

Aktualności z Torunia