Znajdź swoje wymarzone studia w Toruniu

Uczelnie Toruńskie rozpoczęły zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku.

Uczelnie Toruńskie rozpoczęły zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku.

Zimowa rekrutacja 2023 w Toruniu
Podobnie jak inne uczelnie w Polsce, również uczelni w Toruniu rozpoczęły zimową rekrutację na semestr letni. Oto lista uczelni organizujących nabór zimowy w 2023 roku:

1. Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu
Rekrutacja zimowa na uczelni trwa do 28.02.2023 r.
Więcej szczegółów na: Nabór Zimowy - UMK w Toruniu
2. Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Toruniu
Nabór organizowany do 09.02.2023 r. 

 

Poniżej możesz zobaczyć ofertę toruńskich uczelni przy ubiegłorocznej rekrutacji zimowej 2022:

Uczelnie w Toruniu rozpoczęły nabór zimowy na semestr letni. Dla tych osób, które z różnych względów nie mogły rozpocząć nauki w październiku to doskonała okazja, aby nie tracić semestru.

1. Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
Rozpoczął rekrutację śródroczną. Dokumenty można składać w terminie od 31 stycznia do 15 lutego. Uczelnia uruchomi nastepujące kierunki na studia stacjonarne II stopnia: Analiza danych, Automatyka i robotyka, Chemia, Fizyka techniczna, Gospodarka przestrzenna i geozarządzanie, Informatyka, Informatyka stosowana. Ogłoszenie wyników rekrutacji 17 lutego 2022 roku.
Więcej informacji: www.umk.pl/kandydaci/srodroczna/


Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika

2. Wyższa Szkoła Bankowa
W Toruniu zaprasza kandydatów na studia od semestru letniego. W ofercie studia niestacjonarne I i II stopnia. Można studiować m.in. na następujących kierunkach: - Pedagogika - Bezpieczeństwo wewnętrzne, Logistyka, Inżynieria zarządzania, Psychologia w Biznesie, Zarządzanie, Pedagogika, Turystyka. Wpisowe wynosi 0 zł, jest też zniżka na czesne - 600 zł za semestr dla nowych kandydatów, 1000 zł dla absolwentów WSB. Rekrutacja trwa do 10 lutego 2022 roku. Warunkiem otwarcia poszczególnych kierunków jest zebranie odpowiedniej ilości kandydatów.

Data publikacji: 17-01-2023