Znajdź swoje wymarzone studia w Toruniu

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022
29 marca 2022, 12:00 – 18:00

29 marca 2022 roku Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu otwiera drzwi wirtualnego kampusu i zaprasza na targi edukacyjne w nowej, zaskakującej odsłonie.

Kampus z milionów pixeli
Tegoroczna edycja ma niecodzienną oprawę. Z milionów pikseli odwzorowaliśmy przestrzeń naszego kampusu na platformie Gather.Town. W ostatni wtorek marca punktualnie o godz. 12:00 powitamy pierwszych uczestników naszych targów.

Targi edukacyjne to doskonała okazja dla maturzystów, by zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych, zasadami rekrutacji i – tym samym – ułatwić podjęcie decyzji o wyborze przyszłej uczelni.

Osoby niezdecydowane będą mogły porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni kierunek studiów.

W trakcie targów przyszłe studentki i przyszli studenci będą mogli pospacerować po kampusie, zajrzeć na wydziały, porozmawiać z pracownikami, naukowcami oraz studentami UMK i poczuć akademicką atmosferę uniwersytetu badawczego. Na uczestników czeka wiele niespodzianek.

Jak wziąć udział w targach?

Aby dołączyć wystarczy kliknąć link, stworzyć swojego awatara i wejść do wirtualnego świata.

Można włączyć kamerę i rozmawiać na żywo. Jeśli ktoś nie ma na to ochoty, może użyć prywatnego czatu. Można dowiedzieć się więcej o kierunkach, które oferuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. W budynku Rektoratu będzie można znaleźć przejścia do wszystkich naszych wydziałów, nawet tych, które znajdują się w Bydgoszczy! Spacerując po kampusie będzie można spotkasz studentów UMK, którzy opowiedzą, jak studiuje się na naszej Uczelni. W Auli UMK swoją ofertę przedstawią uczelnie z całej Polski.


Do zobaczenia na targach

Data publikacji: 03-03-2022