Znajdź swoje wymarzone studia w Toruniu

Dni Otwarte na uczelniach w Toruniu w 2024 roku

Dni Otwarte na uczelniach w Toruniu w 2024 roku

 

Dni Otwarte na uczelniach w Toruniu w 2024 roku

 

1. Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na UMK

 

Uniwersytet zaprasza do rozmów o programach nauczania i procesie rekrutacyjnym, zadawania pytań, zwiedzania pracowni i odkrywania zakamarków Wydziału. Przyjdźcie i poznajcie nas!

W dniu 6 marca 2024 roku, od 10:00 do 14:00, reprezentanci ośmiu specjalności dostępnych na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika będą oczekiwać na kandydatów oraz wszystkich zainteresowanych w salach i pracowniach wydziału, rozmieszczonych w trzech obiektach przy ulicach Sienkiewicza 30/32 i Szosie Bydgoskiej 50/56 w Toruniu.

Do udziału w spotkaniu zachęcają zarówno wykładowcy, jak i studenci następujących kierunków:

  • Architektura wnętrz,
  • Grafika,
  • Malarstwo,
  • Sztuka mediów i edukacja wizualna,
  • Konserwacja i restauracja dzieł sztuki,
  • Krytyka artystyczna,
  • Historia sztuki,
  • Ochrona Dóbr Kultury.

Więcej informacji o Uniwersytecie: Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu.

2. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (UKW) w Bydgoszczy

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (UKW)
 

Drogie Maturzystki i Drodzy Maturzyści, serdecznie zapraszamy Was na Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, który odbędzie się 8 kwietnia 2024! Niedługo zmierzycie się z egzaminem dojrzałości, który jest kluczem do Waszej dalszej ścieżki życiowej. Przed Wami czas pełen wyzwań i ważnych decyzji.

Z pewnością nurtuje Was wiele pytań dotyczących przyszłości, na które poszukujecie odpowiedzi. Pamiętajcie, że nie jesteście sami w tej podróży! Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest tutaj, aby wspierać Was w tym kluczowym momencie, odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i studiowania.

Stając na starcie tej ważnej życiowej drogi, z marzeniami na wyciągnięcie ręki, nadszedł czas, aby zgłębić więcej informacji o studiach na UKW.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, nurtujące Was wątpliwości, lub chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących procesu rekrutacji, zasad studiowania czy oferowanych możliwości, odwiedźcie nasze stoiska targowe. Czeka na Was ponad 60 różnorodnych kierunków studiów!

Więcej szczegółów: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (UKW) w Bydgoszczy.

Data publikacji: 27-02-2024