Adres: ul. Prosta 4

87-100 Toruń

Tel.: 695 000 014

  • http://aj.torun.pl

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Opis Uczelni - Akademia Jagiellońska w Toruniu

Akademia Jagiellońska

Akademia Jagiellońska jest uczelnią niepubliczną istniejącą od 2003 roku. Uczelnia została wpisana do prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 281.

W początkowym okresie działalności funkcjonowała pod nazwą Toruńska Szkoła Wyższa. Następnie, w latach 2013-2022 jako Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa. Obecną nazwę przyjęła w 2022 roku.

Oferta edukacyjna - Akademia Jagiellońska w Toruniu

W Toruniu, mieście znane ze swych edukacyjnych i historycznych zasobów, znajduje się jedna z najwyżej cenionych uczelni - Akademia Jagiellońska w Toruniu. To miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność idą w parze, tworząc atmosferę sprzyjającą naukowym odkryciom.

Oferta edukacyjna Akademia Jagiellońska w Toruniu jest wszechstronnie rozbudowana. Uczelnia oferuje studia na różnych stopniach - od licencjackich, przez magisterskie, aż po doktoranckie - w najróżniejszych dziedzinach nauki. Wśród nich znajdują się takie kierunki, jak nauki humanistyczne, ścisłe, społeczne czy medyczne.

Co więcej, Akademia Jagiellońska w Toruniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom międzynarodowej społeczności studenckiej, oferując programy nauczania w językach obcych. Podkreśla to jej otwartość i aspiracje do bycia uczelnią o międzynarodowym zasięgu.

Suma summarum, Akademia Jagiellońska w Toruniu oferuje bogatą ofertę edukacyjną, odpowiadającą na potrzeby i oczekiwania współczesnych studentów. To idealne miejsce dla każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności na wysokim poziomie.

Uczelnie w okolicy z podobną ofertą edukacyjną - Akademia Jagiellońska w Toruniu

Akademia Jagiellońska w Toruniu to jedna z najważniejszych instytucji na edukacyjnej mapie Polski. Toruń, miasto znane z pięknej architektury i bogatej historii, oferuje idealne otoczenie dla zdobywania wiedzy. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele innych ośrodków akademickich, jak Uniwersytet Mikołaja Kopernika czy Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.

Akademia Jagiellońska słynie z najwyższej jakości edukacji, a przybliżona do współczesnych realiów oferta edukacyjna dodatkowo podkreśla jej atrakcyjność. Te atuty sprawiają, że uczelnia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych placówek o podobnym profilu.

W regionie szczególnie wyróżniają się jednak także inne uczelnie. Uniwersytet Mikołaja Kopernika to renomowana uczelnia oferująca szereg kierunków na poziomie licencjackim i magisterskim, a także programy doktorskie. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, znany z nowoczesnego podejścia do nauki, oferuje studia na kierunkach ścisłych i technicznych.