Adres: ul. Młodzieżowa 31a

87-100 Toruń

Tel.: +48 539 520 789,
+48 538 688 806,
+48 539 521 622,
+48 664 426 909

  • http://www.merito.pl/torun/

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Finanse i rachunkowość

Opis Uczelni - Uniwersytet WSB Merito w Toruniu

Uniwersytet WSB Merito

WSB Merito w Toruniu

Toruńska uczelnia została założona 27-VIII-1998r., jako niepubliczna zawodowa szkoła wyższa. Uczelnia powstałą z inicjatywy Towarzystwa Edukacji Bankowej – jednej z największych w Polsce spółek edukacyjnych. Wraz z innymi szkołami bankowymi, toruńska placówka, wchodzi w skład największej krajowej grupy prywatnych wyższych uczelni.

Absolwenci Wyższych Szkół Bankowych zasilają kierownicze stanowiska, odnajdując się w dziedzinach finansowych, gospodarczo-ekonomicznych. Toruńska uczelnia była pierwszą szkołą biznesową w regionie kujawsko-pomorskim, a w ciągu ponad 20-letniej działalności zdobyła wysoką pozycję nie tylko w regionie. Od 2007r. działa również zamiejscowa filia uczelni w Bydgoszczy.

Uczelnia posiada nowoczesną bazę dydaktyczno-naukową oraz uznane w regionie grono wykładowców akademickich, oferując studia licencjackie i inżynierskie I-ego stopnia, uzupełniające studia magisterskie oraz 5-letnie jednolite studia magisterskie. Bardzo popularne są również podnoszące kwalifikacje kursy i szkolenia, bogata oferta studiów podyplomowych oraz menadżerskie studia MBA, studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu mogą również odbyć kurs przygotowawczy i egzamin uprawniający do zdobycia prestiżowego certyfikatu Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych EBC*L – szczególnie poszukiwanego na rynku pracy również w Unii Europejskiej.


Oferta edukacyjna - Uniwersytet WSB Merito w Toruniu

Stary gród nad Wisłą, Toruń, to nie tylko miejsce pełne zabytków i historii, ale także dom dla nowoczesnej edukacji, której jednym z symboli jest Uniwersytet WSB Merito.

Oferta edukacyjna Uniwersytetu składa się z szerokiej gamy kierunków i specjalizacji, zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Tylko w stolicy kujawsko-pomorskiego można studiować tutaj między innymi:

  • Zarządzanie,
  • Prawo i Administrację,
  • Psychologię
  • Finanse i Rachunkowość.

Niezależnie od wyboru kierunku, studenci Uniwersytetu WSB Merito mogą liczyć na wysoką jakość kształcenia. Międzynarodowa kadra dydaktyczna, najnowocześniejsze laboratoria oraz praktyki i staże u najlepszych pracodawców - to gwarancja zdobycia umiejętności, które są na wagę złota na rynku pracy.

Pełną ofertę edukacyjną uniwersytetu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej. Niezależnie od Twojego wyboru, na Uniwersytecie WSB Merito będziesz miał świetne możliwości do zdobycia nowych umiejętności i rozwijania tych, które już posiadasz.

Uczelnie w okolicy z podobną ofertą edukacyjną - Uniwersytet WSB Merito w Toruniu

https://www.umk.pl/Uniwersytet WSB Merito w Toruniu to jedna z uznanych instytucji edukacyjnych w mieście. Jednak Toruń oferuje również inne szkoły wyższe z podobnym spektrum edukacyjnym.

Jedną z nich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK), który cieszy się międzynarodowym uznaniem. Oferta UMK obejmuje szeroki zakres kierunków, z których wiele pokrywa się z tymi oferowanymi przez Uniwersytet WSB Merito. Silny nacisk UMK na badania prowadzone przez studentów czyni go atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności analityczne i badawcze.

Inną godną uwagi opcją jest Wyższa Szkoła Bankowa, która jak sama nazwa wskazuje, skupia się na kształceniu w sektorze finansowym. Ta specjalizacja czyni ją wyborem wartościowym dla studentów zainteresowanych karierą w finansach czy bankowości, które są również dostępne na Uniwersytecie WSB Merito.

Wszystkie wymienione uczelnie mają silne powiązania z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami, oferując studentom możliwości praktyk i stypendiów. Decydując się na edukację w Toruniu, masz szereg możliwości do wyboru. Bez względu na to, którą z tych uczelni wybierzesz, zawsze możesz liczyć na wysokiej jakości edukację i przyjazne środowisko dla studentów.